Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Auto > Náhradní díly > Inzerát č. 106996251

Osobní auta

Užitková vozidla

Moto

Mercedes-Benz spojka přítlačák NOVÝ

- [15.7. 2019]

prodám nový přítlačný talíř SACHS 3082054132 oe
DAIMLER 00325091040080
MERCED... 0012504104
MERCED... 0012504204
MERCED... 0022504604
MERCED... 0022504704
MERCED... 0022507204
na
PONTON 220SE Saloon (W128)195801 - 195908
190 (W201) (160 - 235 PS, 04.1984 - 08.1993 Bj)
W123 Coupe (C123) (156 - 185 PS, 03.1977 - 11.1985 Bj)
W124 Coupe (C124) (132 - 136 PS, 03.1987 - 12.1992 Bj)
G-Klasse SUV (W460) (72 - 156 PS, 03.1979 - 07.1993 Bj)
G-Klasse SUV (W461) (95 - 122 PS, 09.1989 - 07.2000 Bj)
W123 T-modell (S123) (129 - 140 PS, 05.1978 - 08.1982 Bj)
W124 T-modell (S124) (109 - 132 PS, 09.1985 - 06.1993 Bj)
S-Klasse Limousine (W116) (156 - 185 PS, 08.1972 - 07.1980 Bj)
S-Klasse Limousine (W126) (156 - 185 PS, 10.1979 - 06.1991 Bj)
SL Cabrio (R107) (185 PS, 08.1974 - 07.1985 Bj)
SL Coupe (C107) (185 PS, 08.1974 - 09.1981 Bj)
W123 Limousine (W123) (129 - 185 PS, 02.1976 - 11.1985 Bj)
W124 Limousine (W124) (109 - 166 PS, 12.1984 - 06.1993 Bj)
T1 Bus (W601) (65 - 105 PS, 05.1977 - 02.1996 Bj)
T1 Bus (W602) (79 - 95 PS, 06.1989 - 02.1996 Bj)
T1 Kastenwagen (W601) (95 - 105 PS, 07.1982 - 02.1996 Bj)
T1 Kastenwagen (W602) (79 - 95 PS, 11.1988 - 02.1996 Bj)
T1 Pritsche/Fahrgestell (W601) (65 - 95 PS, 04.1977 - 02.1996 Bj)
T1 Pritsche/Fahrgestell (W602) (65 - 95 PS, 04.1977 - 02.1996 Bj)
T1/TN Kasten / Kombi (95 PS, 11.1988 - 06.1995 Bj)

Jméno:
Telefon:

BS
603329031

Lokalita:669 02 Znojmo

Vidělo:

44 lidí

Cena:

1 900 Kč
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
Přidat do oblíbených
Sdílejte na Facebooku
Doporučit kamarádovi
Vyhledat podobné inzeráty




Podobné inzeráty
Mercedes E280 cdi, w211, 140kw, 2005 - DÍLY - TOP - [23.8. 2019]
Mercedes E280 cdi, w211, 140kw, 2005 - DÍLY
Náhradní díly z vozu Mercedes-benz E280 cdi sedan avantgarde , w211, 140kw, 2006 Motor: OM642.920 140kw V6 Převodovka: automatická 7 st. 7G Tronic R.v. 2005 blatník, nárazník, kapota, kufrové dveře, zrcátko, dveře, čelní sklo, klika, xenon, světlo, lampa, tempomat, volant, stahovačka, stah ...


1 000 Kč Semily
514 01
22 x


Mercedes E320 cdi, w211, 165kw, 2007 - DÍLY - TOP - [23.8. 2019]
Mercedes E320 cdi, w211, 165kw, 2007 - DÍLY
Náhradní díly z vozu Mercedes-benz E320 cdi combi avantgarde , w211, 165kw, 2007 Motor: OM642.920 165kw V6 Převodovka: automatická 7 st. 7G Tronic R.v. 2007 Barva: černá metalíza blatník, nárazník, kapota, kufrové dveře, zrcátko, dveře, čelní sklo, klika, xenon, světlo, lampa, tempomat, v ...


1 000 Kč Semily
514 01
33 x


Mercedes E280 cdi, w211, 140kw, 2006 - DÍLY - TOP - [23.8. 2019]
Mercedes E280 cdi, w211, 140kw, 2006 - DÍLY
Náhradní díly z vozu Mercedes-benz E280 cdi combi avantgarde , w211, 140kw, 2006 Motor: OM642.920 140kw V6 Převodovka: automatická 7 st. 7G Tronic R.v. 2006 blatník, nárazník, kapota, kufrové dveře, zrcátko, dveře, čelní sklo, klika, xenon, světlo, lampa, tempomat, volant, stahovačka, stah ...


1 000 Kč Semily
514 01
18 x


Mercedes C270 cdi, w203, 125kw, 2005 - DÍLY - TOP - [23.8. 2019]
Mercedes C270 cdi, w203, 125kw, 2005 - DÍLY
Náhradní díly z vozu Mercedes-benz C270 cdi avantgarde , w203, 125kw, 2005 Motor: OM612 - 2.7cdi - 125kw Převodovka: automatická 5 st. R.v. 2005 Barva: černá metalíza blatník, nárazník, kapota, kufrové dveře, zrcátko, dveře, čelní sklo, klika, xenon, světlo, lampa, tempomat, volant, stahov ...


1 000 Kč Semily
514 01
12 x


Mercedes C220 cdi, w203, 110kw, 2004 - DÍLY - TOP - [23.8. 2019]
Mercedes C220 cdi, w203, 110kw, 2004 - DÍLY
Náhradní díly z vozu Mercedes-benz C220 cdi avantgarde , w203, 110kw, 2004 Motor: OM646 - 2.2cdi - 110kw Převodovka: automatická 5 st. R.v. 2004 Barva kod 723 blatník, nárazník, kapota, kufrové dveře, zrcátko, dveře, čelní sklo, klika, xenon, světlo, lampa, tempomat, volant, stahovačka, staho ...


1 000 Kč Semily
514 01
19 x


Mercedes C200 cdi, cl203, 90kw sportcoupe, 2005 - DÍLY - TOP - [23.8. 2019]
Mercedes C200 cdi, cl203, 90kw sportcoupe, 2005 - DÍLY
Náhradní díly z vozu Mercedes-benz cl203, 90kw SPORTCOUPE Motor: OM646 - 2.2cdi - 90kw Převodovka: automatická 5 st. R.v. 2004 blatník, nárazník, kapota, kufrové dveře, zrcátko, dveře, čelní sklo, klika, xenon, světlo, lampa, tempomat, volant, stahovačka, stahování oken, výstuha, chladič, mo ...


1 000 Kč Semily
514 01
17 x




©2019 Bazoš - Inzerce, Bazar Náhradní díly
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS, Mobilní verze
Inzeráty Auto celkem: 288555, za 24 hodin: 15317