Inzerát byl vymazán.
Cena
Lokalita
Zobrazeno
Elektromagnet klimatizační spojky - Fiat
- [22.10. 2026]Prodám elektromagnet klimatizační spojky pro fiat a Alfa Romeo.
VOLEJTE NA TEL. ČÍSLO: 777 217 791
PRO VOZY:
Značka:
ALFA ROMEO
Model:
145 (930_)
Typ:
1.4 i.e. (930.A3)
1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A)
1.9 JTD (930.A4B)
Model:
146 (930_) ...
300 Kč
Zlín
760 01
760 01
59 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Motor Fiat Punto 1.2 44 kW 188A4000
- [22.10. 2026]Motor fiat Punto 1.2 44 kW, rok výroby 2005, najeto 170 tisíc. Jezdil výborně, bez spotřeby oleje a bez provozních závad. Označení 188A4000. Stejný typ motoru se montoval také do: fiat Panda II, palio, Siena, Strada, Lancia Y, Lancia Ypsilon, Zastava ...
Dohodou
Brno venkov
664 06
664 06
41 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Vzduchovy filtry Kingdragon filters
- [20.10. 2026]Na auta-fiat,Ford,Golf,Mercedes-benz,Alfa romeo VW lupo.
• AL2104 - fiat palio / Siena (1998) – 1x delka-24,8cm šířka-19,6cm
• AL2112 - Ford Australia (Falcon EA 6 EFI+, Fairlane NA 6 EFI+, LTD DA 6 EFI od r.v. 88>94) – 2x delka-28,99cm šířka-18,7cm ...
550 Kč
Praha - východ
251 70
251 70
62 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
BREMBO 08.A268.10 - Brzdový kotouč 2x
- [20.10. 2026]Prodám brzdové kotouče
Cena za 2ks
2ks šrouby
Možnost odeslání zásilkovnou
DACIA 6001547683
RENAULT 7701208252
RENAULT 8200123117
SMART 4534200000
SMART A4534200000
SMART A4534205700
DACIA Logan I Sedan (LS) ( 09.2004 - ...)
DACIA Sa ...
720 Kč
Olomouc
779 00
779 00
60 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Prodám levé přední světlo na Fiat Palio
- [19.10. 2026]Prodám levé přední světlo na fiat palio, světlo je nové. Bydlím u Chlumce n. C.
1 000 Kč
Hradec Králové
503 51
503 51
35 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
startér marelli 6322231 fiat opravený
- [17.10. 2026]fiat uno tipo palio lancia uno funkční opravený
1 000 Kč
Zlín
763 61
763 61
102 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Vodní pumpa, čerpadlo Fiat Marea, Stilo, Bravo, Doblo, Palio
- [16.10. 2026]Nabízím vodní pumpu, čerpadlo na fiat Marea, Stilo, Bravo, Doblo, palio, Dedra, Delta. Pumpa je nová, nepoužitá, chtěl jsem měnit na fiat Stilo 1,6, ale vozidlo bylo prodáno. Nejlépe osobní převzetí, při zaslání + dopravné, volejte nebo pište SMS, na ...
400 Kč
Bruntál
793 26
793 26
112 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Nový PŘEDNÍ znak logo FIAT Bravo II Croma Idea Punto emblém
- [14.10. 2026]Prodám PŘEDNÍ nový originální znak logo fiat, velikost 100 mm - uchycení šroubem k masce
číslo dílu: 51944206 a 51804698
sedí na:
fiat BRAVO 2 II 2007-
fiat CROMA
fiat IDEA
fiat OTTIMO
fiat palio
fiat Punto
fiat VIAGGIO
fiat SCUDO
...
650 Kč
Rychnov nad Kněžnou
516 01
516 01
65 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Fiat Tipo zadní brzdové pakny
- [13.10. 2026]Prodám nové zadní brzdové pakny pro vůz fiat Tipo, Tempra, palio, Punto.
300 Kč
Kladno
273 51
273 51
47 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Original setrvačník Lancia Fiat 1.2 8v / 16v
- [12.10. 2026]Nový originální díl.
OEM 46470360
fiat - 1M BRAVA 1.2 16v G.98 BZ/DS (1998-2001)
fiat - 1L BRAVO 1.2 16v G.98 BZ/DS (1998-2001)
fiat - 2S IDEA 1.2 16v mpi (2003-2008)
fiat - 1Q MAREA 1.2 16v BZ GAMMA'99 (1999-2002)
fiat - 2H palio 2V EXTRA EU ...
3 999 Kč
Praha 4
147 00
147 00
224 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Deflektory - ofuky oken FIAT
- [12.10. 2026]Originál nové, nepoužité, zabalené deflektory, ofuky na okna pro vozidla fiat:
- PUNTO II 2005 3dveřové (kat.č.50901366)
- STILO 3dveřové (kat.č.50900676)
- LINEA (kat.č.50901895)
- palio (kat.č.5911702)
Dohodou
Karviná
735 64
735 64
67 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Nový originální uzávěr nádrže Fiat
- [11.10. 2026]Nabízím nový originální uzávěr nádrže na fiat palio, Sienna, Strada a jiné modely (Číslo dílu: 51720076). Víčko je bez zámku.
Osobní vyzvednutí Praha - Chodov, nebo mohu poslat Zásilkovnou po předchozí platbě na účet.
50 Kč
Praha 4
149 00
149 00
53 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Budiky Fiat Palio / starší aj novší model /
- [2.10. 2026]Predám tieto budiky na fiat palio. Všetky budiky sú plne funkčné, a sú na benzinové motory. Cena za kus je 500 kč
Na požiadanie môžem nastaviť počet km na tachometri / + 10€ k cene /
V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte e-mailom ( na tel ...
500 Kč
Slovensko
987 65
987 65
66 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
OE palivový filtr Fiat Seicento, Palio
- [30.9. 2026]K prodeji originální palivový filtr pro fiat Seicento, palio, OE číslo 46416684 a
71736106.
871 Kč
Třebíč
675 71
675 71
86 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
✅ Originální zimní ALU sada Fiat R14 – 185/60 R14
- [24.9. 2026]Prodám kompletní zimní sadu originálních hliníkových disků fiat (číslo dílu OEM 46745114)z fiatu Punto II včetně zimních pneumatik Tomket. Kola jsou vyvážená a připravená na sezónu.
Disky: Originál fiat, rozměr 6Jx14H2, zális ET33. Rozteč šroubů 4 ...
4 000 Kč
Zlín
760 01
760 01
572 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
✅ Originální zimní ALU sada Fiat R14 – 185/65 R14
- [24.9. 2026]Prodám kompletní zimní sadu originálních hliníkových disků fiat (číslo dílu OEM 735317790) z fiatu Doblo včetně zimních pneumatik Leao Winter Defender HP.
Disky: Originál fiat, rozměr 5,5Jx14H2, ET37. Rozteč šroubů 4x98, středová díra 58,1 mm. Dis ...
4 000 Kč
Zlín
760 01
760 01
325 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Dohodou
Plzeň-jih
335 63
335 63
168 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Koupím motor fiat bravo 1.6 76kw 182B6000
- [23.9. 2026]Zdravím koupím kompletní motor nebo kompletní hlavu vč domečků a vaček na fiat bravo 1.6 16V 76kw. Motory se vyskytovali v těchto motorizacích fiat stilo, fiat multipla, fiat doblo, fiat marea, fiat palio. Cena dohodou
1 Kč
Jihlava
586 01
586 01
175 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Nové zadní ložisko SKF VKBA 3540 Fiat Punto II 188 ad.
- [23.9. 2026]Prodám nové, nepoužité zadní ložisko kola / náboj SKF VKBA 3540 v originálním balení.
Ložisko bylo tehdy zakoupeno přímo pro fiat Punto II, typ 188, který jsme vlastnili. Vozidlo mělo vzadu bubnové brzdy.
Výrobce: SKF
Typ: VKBA 3540
EAN: 731657148718 ...
300 Kč
Mělník
277 41
277 41
128 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Nové brzdové destičky různé
- [22.9. 2026]Různé nové brzdové destičky.
Při Vyklízení skladů se našlo hodně brzdových destiček.
Pro více info volat nebo SMS
Osobní odběr chodov
Jeep cherokee 1999-1990
Citroen Berlingo
Peugeot partner
fiat Doblo 2000
fiat palio 2000
Dacia Logan 2006
Volvo ...
100 Kč
Praha 4
141 00
141 00
222 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Stránka: 1 2 Další