Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... bazar pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Auto >

cls 350


List inzerátů
Zobrazeno 1-20 inzerátů z 128
Cena
Lokalita
Zobrazeno
Mercedes-Benz CLS350d 4Matic SERVIS GO MOTORU PŮVOD ČR

Mercedes-Benz CLS350d 4Matic SERVIS GO MOTORU PŮVOD ČR

- TOP - [26.8. 2026]
Na prodej vůz MB cls generace W218 po faceliftu Motor 3.0d 185kw Automatická 7Q převodovka 7G-TRONIC Pohon všech kol 4matic Rok výroby 4/2015 Najeto 270 xxx km Stk do 4/2028 Barevná kombinace Selenite Grey metalíza s červenou kůží DESIGNO uvnitř Pův ...


429 000 Kč
Hradec Králové
500 03
77 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Mercedes Benz w218 CLS 350 cdi

Mercedes Benz w218 CLS 350 cdi

- TOP - [26.8. 2026]
Prodám hezky Mercedes benz cls 350. Najeto 340tis km a stále přibývá Rok výroby 2012 Motor 3.0CDI 195kw Auto je v poměrně hezkém stavu, co se týče exteriéru tak má za svých 14 let už nějakou kosmetiku, ale interiér je tvrdil bych si rict hezky z ...


250 000 Kč
Přerov
752 01
529 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Mercedes-Benz CLS w218 350cdi 195kw náhradní díly

Mercedes-Benz CLS w218 350cdi 195kw náhradní díly

- TOP - [26.8. 2026]
Prodám náhradní díly z tohoto vozidla. Mercedes Benz cls 4matic 4x4 W 218 350 cdi 195 kw Motor OM 642852 942854 Pouze tyto díly: PZ blatník Deka pod kapotu Přední sedadla Zadní okno PP a PZ kompletní dveře + boční okna motorek zámek stahovačka ...


500 Kč
Brno venkov
664 23
83 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
MERCEDES-BENZ CLS 350 CDI //2013 7G FULL LED HARMAN NAVIGACE

MERCEDES-BENZ CLS 350 CDI //2013 7G FULL LED HARMAN NAVIGACE

- TOP - [26.8. 2026]
Prodám Mercedes třídy cls SB 350 195kw najeto doložených 234.000 km - servisní kn. vyrobeno 2013, uvedeno do provozu 9/2013 po 2.majiteli, dovezeno ze západu Německa ► INFO: Pravidelně servisovaný a udrzovaný vůz, kompletní servisní historie ...


269 999 Kč
Pardubice
530 02
2518 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Prodám Mercedes Benz cls 350 benzin 2011

Prodám Mercedes Benz cls 350 benzin 2011

- TOP - [26.8. 2026]
Prodám jako celek nebo na díly Motor i převodovka jsou funkci Pište SMS


50 000 Kč
Plzeň
301 00
7176 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Zánovní sadu Alu Kola Mercedes R18 z CLS c257 zimní Pirelli

Zánovní sadu Alu Kola Mercedes R18 z CLS c257 zimní Pirelli

- TOP - [26.8. 2026]
Prodám originální sadu alu kola Mercedes 18 z Mercedes cls w257 . Rozměr ALU 4x 8j x 18 et33 ( A2574010800 ) Rozteč 5x112 Středová díra 66,6mm Stav : perfektní. Zimní pneumatiky Pirelli SottoZero 3 . 4x 245/45 R18 100V M+S Vzorek 7-7,2mm ...


30 000 Kč
Praha 10
101 00
65 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Zimní Mercedes Cls R19 5 112 C257 8J ET33 Pirelli

Zimní Mercedes Cls R19 5 112 C257 8J ET33 Pirelli

- TOP - [26.8. 2026]
Prodám originální sadu Mercedes cls se zimními pneumatikami. Dvourozměrné Disky : 4x 8J x 19 Et33 Rozteč 5x112 Středová díra 66,6mm Stav : jako nové . Zimní pneumatiky Pirelli SottoZero 3 z roku 2018. 4x 245/40 R19 98V 7mm cls400d AMG ...


39 000 Kč
Praha 10
101 00
85 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Mercedes R19 CLS 8J Et33 Eclass w213 Originál

Mercedes R19 CLS 8J Et33 Eclass w213 Originál

- TOP - [26.8. 2026]
Prodám originální sadu Mercedes cls se zimními pneumatikami. Disky : 4x 8J x 19 Et33 Rozteč 5x112 Středová díra 66,6mm Stav : jako nové . Zimní pneumatiky Pirelli SottoZero 3 z roku 2018. 4x 245/40 R19 98V 4mm cls400d AMG E350d AMG ...


25 000 Kč
Praha 10
101 00
102 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Cls 350d ALU kola 18 Mercedes R18 w257

Cls 350d ALU kola 18 Mercedes R18 w257

- TOP - [26.8. 2026]
Prodám originální sadu alu kola Mercedes 18 z Mercedes cls w257 . Rozměr ALU 4x 8j x 18 et33 ( A2574010800 ) Rozteč 5x112 Středová díra 66,6mm Stav : použité , bez oderek . Zimní pneumatiky Pirelli SottoZero 3 . 2x 245/45 R18 100V M+S V ...


30 000 Kč
Praha 10
101 00
53 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Mercedes-Benz cls 350 cdi

Mercedes-Benz cls 350 cdi

- [26.8. 2026]
Predám Mercedes cls 350 CDI vo výbave BlueEficiency s výkonom 165 kw( (224 PS). Pekný zachovalý stav. Kvozidlu je 2x kľúč a zimné pneumatiky. Servis: (r. 2024) výmena kompletného opruženia, výmena silenblokov, repas zadného diferenciálu, výmena ...


229 197 Kč
Slovensko
987 65
17 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
19” Mercedes CLS W257

19” Mercedes CLS W257

- TOP - [26.8. 2026]
Prodám alu kola z Mercedesu cls. Zadní 275/35 r19 - 9J ET33 a přední 245/40 r19 - 8J ET33. Gumy cca 5mm ale jsou DOT 18. Vcelku pěkná, nedokopaná kola. Možná výměna za r18.


15 000 Kč
Olomouc
783 16
134 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Mercedes-Benz CLS 350 d 4MATIC ČR 1.Majitel 2019

Mercedes-Benz CLS 350 d 4MATIC ČR 1.Majitel 2019

- [26.8. 2026]
Mercedes-Benz cls 350 d 4MATIC ČR 1.Majitel 2019 První majitel První majitel ČR Nehavarované Multibeam světlomety El. víko kufru El. nastavitelná sedadla s vyhříváním a ventilací Burmester Head up Najeto km: 198000 | Palivo: Nafta | Motor: 2925 ccm ...


779 000 Kč
Praha - východ
251 01
26 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Mercedes-Benz CLS 350 CDI AMG 4-matic

Mercedes-Benz CLS 350 CDI AMG 4-matic

- [26.8. 2026]
Predám Mercedes-Benz cls 350 CDI vo výbave AMG s výkonom 195 kw a pohonom 4x4. generácia W 218 Pekný zachovalý stav. K vozidlu je 2x kľúč a zimné pneumatiky. Servis: 12/2025 menený olej, 2024 menená batéria (môžeme doložiť faktúru), pravidelne ...


437 947 Kč
Slovensko
987 65
45 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Mercedes-Benz CLS 350 CDI AMG 4matic, vzduch podvozek

Mercedes-Benz CLS 350 CDI AMG 4matic, vzduch podvozek

- TOP - [26.8. 2026]
Prodám Mercedes-Benz cls 350 CDI AMG 4matic v zachovalém stavu.. Stylové, bezpečné a komfortní vozidlo s luxusním designem.. k vozidlu kompletní dokumentace vč. protokolu cebia.. 👉 Rok výroby: 2012 👉 Motor: 3.0diesel 195kw 👉 Stav tachometru: ...


269 000 Kč
Bruntál
792 01
1270 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Mercedes-Benz CLS 350 rok 2007 AMG

Mercedes-Benz CLS 350 rok 2007 AMG

- [26.8. 2026]
Prodám Mercedes-Benz cls 350 rok výroby 2007 koupeno v ČR najeto 330tkm se servisní knihou řádně servisováno AMG kola krásný stav stříbrná metalíza černá Nappa kůže velká navigace,bez měchu podvozek na pružinách vyhřívané sedadla chlazení sedadel Tem ...


99 000 Kč
Chrudim
537 01
96 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Prodam vymenim Mercedes cls 350i 200kw

Prodam vymenim Mercedes cls 350i 200kw

- [26.8. 2026]
Vymenim mercedes cls 350i 200kw automat 270.000km Cerna kuze Parkovaci senzory Stresni okno Klima Xenon Multifunkční volant Klasické odpružení Vozidlo je ve slusnem stavu bez koroze Horsi kuze na sedadle ridice a spolujezdce popraska ...


115 000 Kč
Cheb
351 01
114 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Mercedes Benz CLS 350 diesel

Mercedes Benz CLS 350 diesel

- [26.8. 2026]
Prodám svého parťáka na dojíždění do zahraničí, jedná se o Mercedes-Benz cls shooting brake 350d 195kw automat rok 2013,nová STK-EM, najezdím cca 40t za rok nájezd má lehce přes čtyři sta tisíc je spolehlivý a se spotřebou pod sedm litrů a opravdu de ...


249 900 Kč
Prachatice
383 01
100 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Mercedes Benz cls 350 2017

Mercedes Benz cls 350 2017

- TOP - [25.8. 2026]
V6, nafta, 190 kw, 9G-Tronic, zadní náhon Nájezd 187.xxx km original Nebourané, nelakované, zakoupené v autosalonu v Německu Kompletní servisní historie, 2 klíče. Více info po telefonu děkuji.


465 000 Kč
Praha 8
180 00
558 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Přední maska Mercedes CLS C257 Diamond, originál, pěkný stav

Přední maska Mercedes CLS C257 Diamond, originál, pěkný stav

- [25.8. 2026]
Prodám přední Diamond masku z vozu Mercedes-Benz cls C257. Maska je v perfektním stavu. Černé provedení se stříbrnými Diamond prvky a chromovanou lištou. Všechny úchyty a celkový stav jsou zachyceny na fotografii. Vhodnost je nutné ověřit podle ...


4 900 Kč
Praha 5
158 00
34 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Mercedes cls 350cdi 2013

Mercedes cls 350cdi 2013

- [25.8. 2026]
Střet se zvěří, 4x4, STK 5/27, na vzduchu, motor běží pěkně, po place pojízdné, najeto 349tis.


150 000 Kč
Benešov
256 01
162 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 Další




©2026 Bazoš - Inzerce, Bazar
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS,

Inzeráty Auto celkem: 406909, za 24 hodin: 21565

Mapa kategorií, Nejvyhledávanější výrazy
Země: Česká republika, Slovensko, Polsko, Rakousko