Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... bazar pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Auto >

fiat dukato


List inzerátů
Zobrazeno 1-20 inzerátů z 20
Cena
Lokalita
Zobrazeno
Sedačky Fiat Ducato Citroen Jumper Peugeot Boxer

Sedačky Fiat Ducato Citroen Jumper Peugeot Boxer

- [25.7. 2026]
Prodám sedačky od fiat dukato. Použité ale v pěkném stavu. Sedačka řidiče a 2x (dvojitá sedadla) sedačka spolujezdce. Stejný model jako do Citroena Jumpera a Peugeota Boxera. Inzerát platí do smazání. Cena za sadu.


5 430 Kč
Praha - východ
251 65
91 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Převodovka Fiat Dukato 2.3jtd 6 richl.

Převodovka Fiat Dukato 2.3jtd 6 richl.

- [24.7. 2026]
Napíšeme repasovanou manuální převodovku fiat Ducato 2.3jtd. Cena je uvedena s ohledem na výměnu vaší staré převodovky. Zaruka 6 mes. Také můžeme opravit vaši převodovku.


35 000 Kč
Praha - západ
254 01
43 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Fiat DUCATO 1.9 TD

Fiat DUCATO 1.9 TD

- TOP - [24.7. 2026]
Rok výroby 1997. Nové polstrování v celém interiéru. Nové celoroční pneumatiky, nová spojka, rozvody, nový bojler, nová baterie + trakční, dvě nádrže na vodu + odpadní nádrž, kazetové WC, solární panely, držák na jízdní kola, tažné zařízení, počet n ...


229 900 Kč
Bruntál
793 12
1157 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
PĚKNÝ OBYTŇÁK

PĚKNÝ OBYTŇÁK

- [24.7. 2026]
DOBRÝ DEN PRODÁM IHNED VELMI ZACHOVALÝ A UDRŽOVANÝ OBYTNÝ fiat DUKÁTO MOTOR IVEKO 2 . 8. NÁSTAVBA FRANKIA Z ROKU 2005 NAJETO 160 000 KM, NADSTANDARTNÍ VÝBAVA CENA 599 000 TEL. 602 335 220 PRODÁVÁM ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ


V textu
Praha 9
190 16
98 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Prodám Fiat Dukato

Prodám Fiat Dukato

- [23.7. 2026]
Prodám fiat dukato valnik sklápí na 3 strany rok 2024 15000 km nájezd motor 2.2 103 kv k sezení 7mist tažné na 3,5t.


1 100 000 Kč
Chomutov
430 04
93 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Prodáme obytku

Prodáme obytku

- [23.7. 2026]
Prodám obytné auto, fiat dukáto 2.8. Iveco, nástavba, velice kvalitní od firmy Frankia, Poctivý nábytek a nadstardantní vybavení. Prodávám ze zdravotních důvodů. R.v.2005. Cena 599 000kč. Tl. 728 658 799 Praha.


V textu
Praha 9
190 16
156 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Dodávka prodej.

Dodávka prodej.

- [28.6. 2026]
Nabídka dodávky fiat Dukáto. Motorově v pořádku ale odešla elektrika a nechci již do toho investovat.


20 000 Kč
Uherské Hradiště
688 01
651 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Peugeot boxer citroen jumper fiat dukato ford transit

Peugeot boxer citroen jumper fiat dukato ford transit

- [23.6. 2026]
Prodam z vozu sedacky viz foto Lp dvere Zadni dvere Zadni lampy Zadni naprava pera Kapota Rezerva Zanovni vyfuk Spojka jednohmota 2.2 hdi 74kw kod 4hv


Dohodou
Prostějov
798 26
149 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
DUKATO, BOXER, JUMPER-zadní skla dveří

DUKATO, BOXER, JUMPER-zadní skla dveří

- [20.6. 2026]
- 2 x skla zadních dveří i s gumovým rámem - fiat DUKÁTO, PEUGEOT BOXER, JUMPER CITROEN - SKLA JSOU NA ROČNÍKY 1996 - až XY-XY-XY - viz-fota přílohou - cena 799,-kč / kus - osobní odběr-neposílám.....


V textu
Brno
602 00
94 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Převodovka Fiat Dukato

Převodovka Fiat Dukato

- [20.6. 2026]
K prodeji manuální převodovka pro vozidla Peugeot Boxer / Citroën Jumper / fiat Ducato III 3.0 JTD HDI Aktuálně máme skladem pouze repasované převodovky Záruka 6 měsíců Možnost výměny za vaši poškozenou převodovku, cena dohodou Provádíme také o ...


46 000 Kč
Plzeň
301 00
69 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Citroen Jumper hlavu motoru

Citroen Jumper hlavu motoru

- [18.6. 2026]
Prodám Citroen Jumper hlavu motoru kompletní srovnaná jde na fiat dukáto,Peugeot Boxer.


15 000 Kč
Chomutov
431 11
164 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Alu 5x130 16"

Alu 5x130 16"

- [18.6. 2026]
Prodám alu kola 5x130 vhodné fiat dukato,peugeot boxer.atd střed víčka mam střibrna


14 000 Kč
Karlovy Vary
363 01
99 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Fiat dukáto

Fiat dukáto

- [17.6. 2026]
Prodám fiat dukato přepravník na auta 2.5 td Eko se neplatí Stk 2028 Najeto 340 tisíc Elektricky naviják na ovladač 3 místa k sezení Řidičský průkaz sk B Více info po tel pouze vážní zájemci rychlé jednání sleva již už nevyužiju prot ...


80 000 Kč
Frýdek - Místek
739 61
441 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Fiat Dukato 06-14  pravý přední blatník

Fiat Dukato 06-14 pravý přední blatník

- [13.6. 2026]
Viz foto na lak


800 Kč
Beroun
267 01
53 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Fiat Dukato 2006-2014 pravý přední blatník

Fiat Dukato 2006-2014 pravý přední blatník

- [13.6. 2026]
fiat dukato pravý přední blatník stříbrný viz foto


1 500 Kč
Beroun
267 01
55 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Disky

Disky

- [13.6. 2026]
Disky na fiat dukato. 2kusy. Cena za jeden 250 kc.


250 Kč
Strakonice
386 01
55 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Obytnak

Obytnak

- [10.6. 2026]
Prodam obytne auto fiat dukato veinsbers orig 2010 nove gumy predni a zadnibrzdove desticky spolehlive technicka jeste prez rok


550 000 Kč
Chomutov
430 01
511 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Dukato

Dukato

- [9.6. 2026]
• Značka / Model: fiat Ducato MAXI • Karoserie: Valník s plachtou (MONTEX) • Rok výroby: 2019 • Palivo: Nafta (Diesel) • Motor: 2.3 MultiJet 130 KS • Nájezd: 320 000 km • STK: platná ještě 2 roky ✅ • Barva: Červená 💰 Cena: – CENA DOHODOU ⚠️ ...


300 000 Kč
Praha 8
182 00
434 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
sedačka na Citroen Jumper. Peugeot Boxer

sedačka na Citroen Jumper. Peugeot Boxer

- [8.6. 2026]
Dvojitá sedačka na Citroen Jumper. Peugeot Boxer. fiat dukato v pyknem stavu


3 499 Kč
Plzeň
318 00
223 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Fiat Ducato 2,3 ,soukromé účely, pronájem

Fiat Ducato 2,3 ,soukromé účely, pronájem

- [30.5. 2026]
fiat dukato Plzeň a okolí tel: 776019471


Dohodou
Plzeň-sever
330 11
502 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat



©2026 Bazoš - Inzerce, Bazar
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS,

Inzeráty Auto celkem: 403595, za 24 hodin: 20455

Mapa kategorií, Nejvyhledávanější výrazy
Země: Česká republika, Slovensko, Polsko, Rakousko