Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... bazar pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Auto >

kroužek volantu


List inzerátů
Zobrazeno 1-20 inzerátů z 178
Cena
Lokalita
Zobrazeno
volkswagen t5 caravela BUS

volkswagen t5 caravela BUS

- TOP - [28.7. 2026]
vozidlo vw t5 r.v 2007 v čr od 2014,mnou dovezeno. najezd 321xxx motor 2,5tdi r5/128kw BPC převodovka 6q manuál 8 míst, otočné přední sedačky Webasto (bez dálkového ovládání- lze dodělat) klima FUNKČNÍ,tažné na 2,5 t Radio pioneer s DVD spor ...


335 000 Kč
Praha 10
100 00
2901 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Podvolantová jednotka kroužek vada 5Q0953569 A,B

Podvolantová jednotka kroužek vada 5Q0953569 A,B

- TOP - [28.7. 2026]
Podvolantová jednotka 5Q0953569 A,B vada Vw Škoda Nabízím jednotky, nebo opravím elektrický modul podvolantové jednotky (kroužek pod volantem). Pro závadu je typické: nefunkční klakson, nefunkční tlačítka na volantu, závada airbagu, nefunkční výhř ...


1 900 Kč
Náchod
549 08
50 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Podvolantová jednotka 5K0953569  Vw Škoda Seat

Podvolantová jednotka 5K0953569 Vw Škoda Seat

- TOP - [28.7. 2026]
Podvolantová jednotka 5K0953569 vada Vw Škoda Nabízím jednotky, nebo opravím elektrický modul podvolantové jednotky (kroužek pod volantem). Pro závadu je typické: nefunkční klakson, nefunkční tlačítka na volantu, závada airbagu, nefunkční výhřev ...


1 900 Kč
Náchod
549 08
43 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Kroužek volantu bmw e46

Kroužek volantu bmw e46

- [28.7. 2026]
kroužek volantu i s páčkami


800 Kč
Pelhřimov
395 01
35 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
NISSAN PODVOLANTOVY SNIMAC / SENZOR / KRUZEK

NISSAN PODVOLANTOVY SNIMAC / SENZOR / KRUZEK

- [28.7. 2026]
Na prodej podvolantovy kruzek / jednotka / snimac natoceni volantu pro vozy znacky NISSAN a modely Qashqai, Patfinder, Xtrail, Juke, Navara, Note, Tida, Almera, Primera. Tento krouzek resi problem se svitici kontrolku airbagu, nefunkcnim multifunk ...


1 600 Kč
Uherské Hradiště
687 74
14 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Airbagy řidiče Fabia 1

Airbagy řidiče Fabia 1

- [28.7. 2026]
Nabízím airbag řidiče před i po faceliftu na škoda fabia 1,řídící jednotky,kroužek volantu


500 Kč
Louny
440 01
15 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
BMW X3, 2,0 D 4 x 4, AUTOMAT

BMW X3, 2,0 D 4 x 4, AUTOMAT

- [28.7. 2026]
Prodám BMW X3, 2,0 D 4 x 4, AUTOMAT. Stav velmi dobrý, BMW měněno: řemenice,vstřikovací rampa,žhaviče včetně včetně řídící jednotky,všechny podtlakové hadice,intercooler,hadice intercooler sání,řemen,olej,všechny filtry,predni brzdový třmen,desky kot ...


109 999 Kč
Uherské Hradiště
688 01
90 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Ford Smax kroužek volantu

Ford Smax kroužek volantu

- [27.7. 2026]
Vhodný na vozy po faceliftu Ford Smax 2010+ Ford Galaxy 2010+ Ford Mondeo 2010+


1 299 Kč
Ostrava
720 00
90 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
KROUŽEK VOLANTU AUDI 4E0953541A

KROUŽEK VOLANTU AUDI 4E0953541A

- [27.7. 2026]
K prodeji volantový kroužek airbagu vymontovaný z vozu Audi A4 B7 2007. Originál díl. Číslo dílu: 4E0953541A Číslo dílu: 4E0 953 541 A Plně funkční. Možnost zaslání. Tel. 601 555 159


599 Kč
Cheb
353 01
17 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
VW Passat B7 – interiérové díly, airbagová sada, DSG, budíky

VW Passat B7 – interiérové díly, airbagová sada, DSG, budíky

- [26.7. 2026]
Prodám originální použité díly z vozu Volkswagen Passat B7. Vše ve stavu viz foto. Možnost prodeje jednotlivě i jako komplet. K dispozici: * levý a pravý přední bezpečnostní pás s pyropatronou * airbag spolujezdce * přístrojový štít (budíky) ...


Dohodou
Liberec
464 01
240 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Kožený volant multifunkční Škoda Octavia 1 Superb 1

Kožený volant multifunkční Škoda Octavia 1 Superb 1

- [26.7. 2026]
Prodám originální kožený volant s airbagem z jedničkové Octavie výbava elegance. Běžné opotřebení - na levé straně a nahoře je kůže více osahaná - hrubá a na airbagu na levé straně nahoře oloupaný černý povrch - vše viz.foto. Kůže se nikde netrhá, o ...


1 500 Kč
Litoměřice
413 01
63 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Jednotka motoru, dveří, komfortu

Jednotka motoru, dveří, komfortu

- [25.7. 2026]
Nabízím jednotku dveří 1K0959793J 1T0959701D, 6Q1959801A, 6Q1959801, 6Y1959802, 1K0959701J, 1K0959103J, 1K0959792J 1T0959702D, 1K0959793C 1T0959701, 8E1959801F, 8E1959802E, 8E0959802A, 8E0959801A, 4E1959801B, 4E0959801A, 4F0959601C, JEDNOTKU VO ...


1 000 Kč
Karviná
735 61
31 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Kroužek volantu Superb 3

Kroužek volantu Superb 3

- [25.7. 2026]
Podvolantový kroužek Superb 3 R.v 2019


2 199 Kč
Teplice
417 05
37 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Ford Mondeo

Ford Mondeo

- [25.7. 2026]
Prodám Ford Mondeo MK4 2.0tdci 2008 Výbava Ghia Vyhřívané okno vše funkční Nějaká kosmetika Závady: svítí airbag,,kroužek volantu” Turbo ,,občas hlásí chybu motoru’´ Nehodlám již řešit zohledněno v ceně 2sady pneu Přepis NUTNÝ ROZUMNÉ DOHO ...


32 900 Kč
Chomutov
431 15
174 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
VW Tiguan 5N Track & Field facelift r.v. 2013 kroužek volant

VW Tiguan 5N Track & Field facelift r.v. 2013 kroužek volant

- TOP - [24.7. 2026]
VW Tiguan 5N Track & Field facelift r.v. 2013 kroužek volantu HW014 SW0140 5K0953569J Náhrada: 5K0953569H 5K0953569AL Sklad: S5VX3T86648


1 990 Kč
Praha 4
148 00
81 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Škoda Octavia 3 facelift kombi r.v. 2018 kroužek volantu HW0

Škoda Octavia 3 facelift kombi r.v. 2018 kroužek volantu HW0

- TOP - [24.7. 2026]
Škoda Octavia 3 facelift kombi r.v. 2018 kroužek volantu HW003 SW0140 5Q0953549E Sklad: S5VX3T86651


1 490 Kč
Praha 4
148 00
54 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
BMW X5 E70 r.v. 2008 kroužek volantu 912250902 0430815103

BMW X5 E70 r.v. 2008 kroužek volantu 912250902 0430815103

- TOP - [24.7. 2026]
BMW X5 E70 r.v. 2008 kroužek volantu 912250902 0430815103 Sklad: S5VX3T81475


1 990 Kč
Praha 4
148 00
56 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Kroužek volantu 5Q1953569L

Kroužek volantu 5Q1953569L

- [24.7. 2026]
Prodám jen vyzkoušený podvolantovy kroužek který podporuje výhřev volantu


3 500 Kč
Příbram
261 01
37 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Audi A3 8P Sportback r.v. 2007 kroužek volantu 1K0959653D

Audi A3 8P Sportback r.v. 2007 kroužek volantu 1K0959653D

- TOP - [24.7. 2026]
Audi A3 8P Sportback r.v. 2007 kroužek volantu 1K0959653D Sklad: S5VX3T82805


490 Kč
Praha 4
148 00
47 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
VW Tiguan 5N facelift r.v. 2016 kroužek volantu HW016 SW0180

VW Tiguan 5N facelift r.v. 2016 kroužek volantu HW016 SW0180

- TOP - [24.7. 2026]
VW Tiguan 5N facelift r.v. 2016 kroužek volantu HW016 SW0180 5K0953569AJ Sklad: S5VX3T84855


2 990 Kč
Praha 4
148 00
50 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 Další




©2026 Bazoš - Inzerce, Bazar
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS,

Inzeráty Auto celkem: 407362, za 24 hodin: 22427

Mapa kategorií, Nejvyhledávanější výrazy
Země: Česká republika, Slovensko, Polsko, Rakousko