Cena
Lokalita
Zobrazeno
KGM Muso 2.2 e-XDi.ssangyong
- [27.10. 2026]prodám tento motor a převodovku
2.2 e-XDi
cena za motor 50000kč
Automatická převodovka 50000kč
V textu
Jičín
506 01
506 01
36 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Fiat doblo, punto - termostat chlazení
- [16.9. 2026]Prodám nový termostat chlazení značky BEHR 70809034 na vozidla:
Fiat Doblo, Punto, Qubu, Linea, Idea
Opel Astra H, Corsa
Alfa romeo Mito
Lancia Ypsilon, muso
Motorizace 1.3 D, Jtd, cdti, 55 - 70kw.
Na termostatu je ulomená plastová trubička. Jd ...
500 Kč
Brno venkov
664 34
664 34
119 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Valeo TG8S021 Alternátor NOVÝ Fiat Ford Lancia
- [7.9. 2026]Prodám nepoužitý alternátor Valeo 51784847 pro motory 1,3JTD 1.3Tdci Punto, Panda, Qudo, Doblo, paleo, Tipo, Idea, strádá, 500, ypsilon, muso, Ka
FIAT51854905
FIAT468235460
FIAT518058030
FIAT46823546
FIAT51805803
FIAT5184905
FIAT5185803
FIAT51984050 ...
2 500 Kč
Znojmo
669 02
669 02
95 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat