Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... bazar pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do: Kč
Hlavní stránka > Auto >

Mercedes-Benz


List inzerátů
Zobrazeno 6761-6780 inzerátů z 9 399
Cena
Lokalita
Zobrazeno
Mercedes vito 2.2 2008

Mercedes vito 2.2 2008

- [18.9. 2026]
Prodám MB Vito 111, 2,2cdi r.v. 2008 nájezd 414000 7mist, všechny sedačky k autu. v rodině 5let, servisováno, nyní už nevyužíváno tolik proto půjde z domu. 2022 výměna egr ventilu, žhavící relé, zadní pružiny a tlumiče, 2023 výměna kardanu, 2024 chl ...


145 000 Kč
Břeclav
690 02
802 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Mercedes Benz CLA 200 / 2025 1.maj CR

Mercedes Benz CLA 200 / 2025 1.maj CR

- [18.9. 2026]
Rok výroby: 10/2025 120 Kw/163 PS / Benzín / Objem: 1300 cm³ / Nájezd: do 12.000km Tovární záruka: 10/2027 Fyzická osoba: prvni majitel, koupeno v CR VÝBAVA VOZU Mercedes-Benz CLA 200 Coupé AMG Style Edition AMG Style Edition AMG bodyst ...


890 000 Kč
Brno
613 00
751 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Mercedes-Benz s350d 4-matic w223

Mercedes-Benz s350d 4-matic w223

- [18.9. 2026]
Prodám Mercedes-Benz s350d Stav nového vozu , pravidelně servisováno v autorizovaném servisu MB. Cena je uvedena včetně DPH Záruka 3/27 Původ: Rakousko Motorizace: 350d R6, 210 kW Převodovka: automatická 9st. Nájezd: 41xxx Rok výroby/provo ...


1 990 000 Kč
Znojmo
669 02
640 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Mercedes slk 200 r170

Mercedes slk 200 r170

- [18.9. 2026]
Prodám zachovalé auto . Vše plně funkční i stahovací střecha. V případě zájmu volejte 604174688.


65 000 Kč
Ostrava
724 00
864 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Mercedes-Benz CLK 320CDI 165KW mat – FAKTURY

Mercedes-Benz CLK 320CDI 165KW mat – FAKTURY

- [18.9. 2026]
SPECIFIKACE VOZIDLA: Vyrobeno:2006 VIN: WDB2093201F201834 Karosérie: kupé Barva: modrá Počet airbagů: 6 Počet dveří: 2 Počet míst: 4 Palivo: Nafta Objem: 2987 ccm Výkon: 165 kW Převodovka: automatická Země původu: Itálie INFORMACE: ...


79 990 Kč
Brno venkov
664 61
1025 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Tlumič pérování na vozidla Mercedes-Benz

Tlumič pérování na vozidla Mercedes-Benz

- [18.9. 2026]
Prodáme nové nepoužité přední tlumiče pérování na vozidla MB + VW Crafter Výrobce KIB 331701 Použití" přední, L + P strana, plynový OE číslo: VW 2E0413023AG, MB 2E03413023 MB - Sprinter 2006- VW - Crafter 2006- Cena za 1 ks (prodej v páru) ...


790 Kč
Karlovy Vary
360 17
154 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Mercedes E280 3.0 TDI 4 MATIC

Mercedes E280 3.0 TDI 4 MATIC

- [18.9. 2026]
Su tam udělané nové přední i zadni brzdi Nové koutuče - ATE aj destičky Výbava je avantgarde!!


170 000 Kč
Bruntál
792 01
407 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Mercedes GLB 200 cdi

Mercedes GLB 200 cdi

- TOP - [18.9. 2026]
Nabízím k prodeji Mercedes GLB 200d Business Solution z roku 2021. Tento vůz pohání spolehlivy dvoulitrονy naftový motor o výkonu 150 koní a má najeto 163 000 kilometrů. Auto je ve skvělé výbavě, která zahrnuje maximální optiku, prosklenou panoramati ...


485 000 Kč
Rokycany
338 05
1412 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Mercedes Benz S 500 coupé AMG 4Matic

Mercedes Benz S 500 coupé AMG 4Matic

- [18.9. 2026]
Mercedes Benz S 500 Coupe AMG 4Matic, 2016 rok, v naprosto plné výbavě, s novou STK, alu 20" AMG, zánovní pneu, nezávislé dálkové topení, TV, masáže, dofuky, ventilace, výhřevy, noční vidění, promitání na čelní sklo, pruhy, zrcátka, řízení na dálnici ...


999 999 Kč
Ústí nad Labem
400 01
589 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Stolek Mercedes V class w447

Stolek Mercedes V class w447

- [18.9. 2026]
K prodeji originální rozkládací stolek pro vůz Mercedes Benz w447 V Classe V hezkém stavu , nezničený , plné funkční Cena 14999,- Jen volat prosím , SMS nemohu vyřizovat. W447 V class v klasse v200 v220 v250 v300 V 200 V 220 V 250 V 30 ...


14 999 Kč
Brno venkov
664 62
350 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Mercedes-benz A169

Mercedes-benz A169

- [18.9. 2026]
Nabízím krásný mercedes s nízkým nájezdem pouze 46 tis. km ,manuál 5-ti kvalt. Rok výroby 2008. Interiér v krásném stavu nového vozu. Drobná kosmetika laku od kamínků. Motor 1.5 benzin s výkonem 70kw. Na autě dělané komplet brzdy,tyčky stabilizace,no ...


130 000 Kč
Praha 5
156 00
321 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Mercedes-Benz V250d extra long -6míst původ ČR

Mercedes-Benz V250d extra long -6míst původ ČR

- [18.9. 2026]
Prodám Mercedes V-Class W447 R.v. 2016 Motor: 2.2CDi (2143ccm) Palivo : Nafta Výkon : 140KW Stav tachometru : 230tis.km Převodovka : 7st. automat Výbava: 6 samostatných sedaček, přední sedačky vyhřívané a odvětrávané, 8x airbag, airbag řidiče ...


654 990 Kč
Svitavy
570 01
887 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
ML w164

ML w164

- [18.9. 2026]
Prodám ML w164 320Cdi , 165kw, rok výroby 30.12.2005, najeto 407 000km, STK do 2/2027, Auto je v dobré kondici, je na pružinách má nášlapy, AMG kola r19,nebylo bouraná, nějaká kosmetika se najde ale nic závažného, co bylo potřeba se vždy udělalo.. V ...


120 000 Kč
Ústí nad Orlicí
561 61
669 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Mercedes-Benz Vito, 2.0 155kW benzín, Long, Metris, 7 míst

Mercedes-Benz Vito, 2.0 155kW benzín, Long, Metris, 7 míst

- [18.9. 2026]
Prodám: Mercedes-Benz Vito,2.0 155kW benzín, Long, Metris, 7 míst Rok výroby 2020, 2.0 155kW benzín, 7 míst, Long, Metris, najeto 59 000 km, stk 09/2028. VIN: W1WV0FEY8L3763009 Výbava: automatická převodovka, 6x airbag, ABS, ESP, Protiprok ...


548 000 Kč
Mladá Boleslav
293 01
1405 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Mercedes-Benz SLK 200 LIMITED

Mercedes-Benz SLK 200 LIMITED

- [18.9. 2026]
Mercedes-Benz SLK 200 LIMITED 📅 Registrace : 2013 ⛽ Palivo : Benzín ⭐ Tachometr : 199.000 KM ⚙️ Objem/výkon : 1796 ccm / 135 kW 👥 Počet míst : 2 🛠️ Stav : Ojeté 🛒 Koupeno : Německo 📌 Poznámka : Vozidlo registrované v ČR s platnou technick ...


325 000 Kč
Most
434 01
476 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Mercedes-Benz GL 350 CDI AMG LIMITED

Mercedes-Benz GL 350 CDI AMG LIMITED

- [18.9. 2026]
Mercedes-Benz GL 350 CDI AMG LIMITED 📅 Registrace : 2014 ⛽ Palivo : Nafta ⭐ Tachometr : 292.000 KM ⚙️ Objem/výkon : 2987 ccm / 190 kW 👥 Počet míst : 7 🛠️ Stav : Ojeté 🛒 Koupeno : Česká Republika 📌 Poznámka : Vozidlo původem z ČR s doložen ...


435 000 Kč
Most
434 01
756 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Mercedes-Benz R 320CDI 165KW 4MATIC AUT 6MÍST KŮŽE 2xALU TAŽ

Mercedes-Benz R 320CDI 165KW 4MATIC AUT 6MÍST KŮŽE 2xALU TAŽ

- [18.9. 2026]
Mercedes-Benz R 320CDI 165KW 4MATIC AUT 6MÍST KŮŽE 2xALU TAŽNÉ*RV 01/2007*NAJETO 403tisKM*PLNĚ FUNKČNÍ!*ČR SPZ*STK 01/2027*MOŽNOST NOVÉ STK*BOHATÁ VÝBAVA*Stav dobrý, 320CDI 4MATIC 165KW*4x4*6MÍST*AUTOMAT*KŮŽE*XENONY*AUT.KLIMATIZACE*2x ALU KOLA*PNEU 9 ...


64 900 Kč
Nymburk
290 01
617 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Mercedes-Benz B180 CDI 80kW ALU,NAVI,1maj

Mercedes-Benz B180 CDI 80kW ALU,NAVI,1maj

- TOP - [18.9. 2026]
R.v.: 2015 Stav tach.: 189500km Velmi dobrý stav - 180CDI 80kW, 1 majitel!!.. Automatická převodovka, Alu kola, ABS, automatické svícení, přední + zadní parkovací senzory, el. okna, el. zrcátka, panoramatická střecha, kožený multifunkční volant, te ...


234 900 Kč
Praha 10
109 00
597 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Mercedes-Benz CLA 200 Shooting Break 120kW 2023

Mercedes-Benz CLA 200 Shooting Break 120kW 2023

- [18.9. 2026]
121000km,ABS, Asistent stability přívěsu (TSA), Elektronická uzávěrka diferenciálu (EDS), ESP, Nouzové brždění, Protiprokluzový systém kol (ASR), Sledování jízdního pruhu, Sledování únavy řidiče,Adaptivní tempomat, Asistent pro vedení vozu v jízdních ...


520 000 Kč
Beroun
267 18
709 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Mercedes-Benz GLA 220 cdi 4MATIC, 125kW, STK 2028

Mercedes-Benz GLA 220 cdi 4MATIC, 125kW, STK 2028

- [18.9. 2026]
Prodám velmi zachovalý a skvěle vybavený kompaktní crossover/SUV Mercedes-Benz GLA 220 CDI s pohonem všech kol 4MATIC a úsporným, ale výkonným naftovým motorem. Auto je dovezené ze Švýcarska s nadstandardní příplatkovou výbavu. Důvodem prodeje je ...


330 000 Kč
Opava
747 05
708 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat





©2026 Bazoš - Inzerce, Bazar Mercedes-Benz
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS,

Inzeráty Auto celkem: 431738, za 24 hodin: 23572

Mapa kategorií, Nejvyhledávanější výrazy
Země: Česká republika, Slovensko, Polsko, Rakousko