SEAT EXEO
- [28.5. 2026]Smazat/ Upravit/ Topovat














Prodám svoje exeo, je čas strkat prachy jinam.
Seat exeo st:
Motor: 2.0Tdi 125kw CAHA
Nájezd: 191tis
Klasická verze sport (černý interier, široké lišty na dveřích). Mnou dodělaný černý strop z rs4 a vyměněné sedačky za recaro z rs4.
Na autě je vzduchový podvozek ovládaný jednotkou Grinds g1 (předek rubena, zadek arsystem, 2x grinds kompresor, bezešvá nádoba), brzdový set brembo (380mm předek a zadek přes redukci od jp 356mm), kola Dawmac forged dělaná na zakázku dle mé vlastní specifikace v rozměru 10,5j s novými pneu (nájezd 300m?). Custom čiré světla z Polska od dreamwerk, Maxton stříška, Fox výfuk……
Na autě je aero nárazník a prahy což je velice raritní věc. Přidám ještě jeden jako náhradu, nový kufr, střešní lišty, laminátové blatníky, polorám od wiechers, origo brzdy a tlumiče, stropnici.
Úpravy jsou v tp a legálně auto prošlo stk.
Prodávám na kolech z poslední foto, bc forged už nemám.
Seat exeo st:
Motor: 2.0Tdi 125kw CAHA
Nájezd: 191tis
Klasická verze sport (černý interier, široké lišty na dveřích). Mnou dodělaný černý strop z rs4 a vyměněné sedačky za recaro z rs4.
Na autě je vzduchový podvozek ovládaný jednotkou Grinds g1 (předek rubena, zadek arsystem, 2x grinds kompresor, bezešvá nádoba), brzdový set brembo (380mm předek a zadek přes redukci od jp 356mm), kola Dawmac forged dělaná na zakázku dle mé vlastní specifikace v rozměru 10,5j s novými pneu (nájezd 300m?). Custom čiré světla z Polska od dreamwerk, Maxton stříška, Fox výfuk……
Na autě je aero nárazník a prahy což je velice raritní věc. Přidám ještě jeden jako náhradu, nový kufr, střešní lišty, laminátové blatníky, polorám od wiechers, origo brzdy a tlumiče, stropnici.
Úpravy jsou v tp a legálně auto prošlo stk.
Prodávám na kolech z poslední foto, bc forged už nemám.
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||
Kontaktovat inzerenta emailem
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *