Nissan Navara
- [21.6. 2026]Smazat/ Upravit/ Topovat












Dobrý den, chtěl bych prodat svoji Navaru. R.v. 2008, 126kW. Najeto 163 tisíc km. Rám vyvařený a ošetřený loni. Lak má mouchy, ale myslím nic hrozného. Stříkat už to nechci. Blatníky ošetřené. Mám k tomu i hardtop, ale je potřeba ho vidět, není úplně nejpěknější. S autem jsem jezdil do lesa a ze zdravotních důvodů už nejezdím, takže se s autem jezdí semtam na nákup a jinak stojí.
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||
Kontaktovat inzerenta emailem
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *