Mondeo 2,0TDCI
- [26.6. 2026]Smazat/ Upravit/ Topovat



























Prodám ford Mondeo, 2,0 rok výroby 2008, najeto 420.000km, ještě v docel slušném stavu. Určitě ještě jako pracovní suto může sloužit. Na STK prošlo bez problémů, jen bude potřeba vyměnit pneumatky. Mám dvě sady, ale už mají životnost za sebou. Cena je k jednání
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||
Kontaktovat inzerenta emailem
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *






