Škoda Fabia 1 1.2 benzín 146000km 2006 krásná bez koroze
- TOP - [27.6. 2026]Smazat/ Upravit/ Topovat






























...ZÁRUKA KM A PŮVODU... 146000km...146000km...146000km...146000km...146000km...146000km...146000km...
V případe zájmu volejte na: 722147893. Pokud nezvednu, zavolám Vám zpět. Děkuji
Dobrý den, nabízím k prodeji krásnou Fabii I v slušivé žluté "citrón") barvě, dovoz Německo. Auto je bez koroze a to samozřejmě ani na klasických místech, jako jsou kufrové dveře, spodky předních blatníků a prahy. Spodek vozu má originální nástřik podvozku z výroby, nikde nic maskovaného gumoasfaltem apod... Jede krásně, STK prošla bez ztráty květinky!!! Příjemné svezení s perfektně fungujícím podvozkem. Najeto má poctivých 146t.km. Žádná smotaná paštika, ale pěkné zajeté auto s pravidelným servisem, hezkým lakem a čistým nekuřáckým interiérem.. Je ve stavu "sednout a jezdit", ještě není potřeba ani měnit olej. Kilometry zdokladované servisní knihou. Ideální téměř bezúdržbové auto s nízkou pojistkou a spotřebou na běžné denní ježdění, pro začínajícího řidiče, atd.
. klimatizace (chladí krásně)
. centrální zamykání
. origo klíč 2x
. 4x airbag
. atd
Plní normu EURO 4- ekopoplatek se neplatí. Samozřejmostí je nová dovozová STK na dva roky, která zároveň platí jako evidenční kontrola a je již hotová. Je možné ihned odjet na převozní značce, kterou Vám na místě vystavím. Stačí Vám jít na úřad pro český TP a sofixznačky za 800Kč,toť vše.
V případe zájmu volejte na: 722147893. Pokud nezvednu, zavolám Vám zpět. Děkuji
Dobrý den, nabízím k prodeji krásnou Fabii I v slušivé žluté "citrón") barvě, dovoz Německo. Auto je bez koroze a to samozřejmě ani na klasických místech, jako jsou kufrové dveře, spodky předních blatníků a prahy. Spodek vozu má originální nástřik podvozku z výroby, nikde nic maskovaného gumoasfaltem apod... Jede krásně, STK prošla bez ztráty květinky!!! Příjemné svezení s perfektně fungujícím podvozkem. Najeto má poctivých 146t.km. Žádná smotaná paštika, ale pěkné zajeté auto s pravidelným servisem, hezkým lakem a čistým nekuřáckým interiérem.. Je ve stavu "sednout a jezdit", ještě není potřeba ani měnit olej. Kilometry zdokladované servisní knihou. Ideální téměř bezúdržbové auto s nízkou pojistkou a spotřebou na běžné denní ježdění, pro začínajícího řidiče, atd.
. klimatizace (chladí krásně)
. centrální zamykání
. origo klíč 2x
. 4x airbag
. atd
Plní normu EURO 4- ekopoplatek se neplatí. Samozřejmostí je nová dovozová STK na dva roky, která zároveň platí jako evidenční kontrola a je již hotová. Je možné ihned odjet na převozní značce, kterou Vám na místě vystavím. Stačí Vám jít na úřad pro český TP a sofixznačky za 800Kč,toť vše.
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||
Kontaktovat inzerenta emailem
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *









