Škoda 120L
- [28.6. 2026]Smazat/ Upravit/ Topovat












Prodám tuto Škodovku. Automobil je na platných dokladech. Má zaplacenou ekodaň. Platnou STK a zaplacenou pojistku. Je možné si odvézt vozidlo po vlastní ose. Vozidlo mám jako veterána pro radost. Letos jsem objel 3 srazy. Naposledy 27.06. veteranfest ve Slavkově u Brna. Automobil je plně funkční, garážovaný. V zimě udělaný olej, filt a nove svíčky. V květnu koupená nová baterie. Takže prakticky nová. Stav je původní, takže neočekávejte vozidlo po renovaci nebo celolaku. Je to rok 86. Vozidlo servisuji tak aby fungovalo, jezdilo a prošlo STK, takže vady laku se po 40 letech samozřejmě najdou. Hodnota vozidla spočívá v původních dokumentech, původní značky a originální stav (původní motor, prevodovka)
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||
Kontaktovat inzerenta emailem
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *