Alu kola
- [22.6. 2026]Smazat/ Upravit/ Topovat



























Zdravím, prodám alu kola přední 225/40/R18 zadní 235/40/R18 5x112 ET35
Přední gumy jsou téměř fungl nové mají najeto asi 400km zadky dvě sezóny přes zimu byli ve vytápěném sklepě takže nejsou zpuchřelé. Koupil jsem nové přední gumy za 6.000 a měsíc na to mi odešlo auto takže nemám na co ty kola dát. Jedna guma stojí 3.000kč proto taková cena. Jsou to Hankook Ventus Prime 4 jedny z nekvalitnějších gum. Levé přední kolo hází nevim proč a co se stalo majiteli předemnou, ale mělo by to jít opravit cca za 1.500kč. Ano hrany jsou trochu chycené a na jednom kole se začíná odlupovat chrom kolem šroubů nevim proč jen na tom jednom na všech ostatních je to dobré, ani náznak. Jsou tam k tomu i redukce na průměry. Když budete rychlí a kola si samy odvezete dám slevu na 8000Kč. Cena je nastavená i vůči reálným, pravdivým informacím. Prosím spíše kontaktovat přes SMS děkuji. 702 921 883
Přední gumy jsou téměř fungl nové mají najeto asi 400km zadky dvě sezóny přes zimu byli ve vytápěném sklepě takže nejsou zpuchřelé. Koupil jsem nové přední gumy za 6.000 a měsíc na to mi odešlo auto takže nemám na co ty kola dát. Jedna guma stojí 3.000kč proto taková cena. Jsou to Hankook Ventus Prime 4 jedny z nekvalitnějších gum. Levé přední kolo hází nevim proč a co se stalo majiteli předemnou, ale mělo by to jít opravit cca za 1.500kč. Ano hrany jsou trochu chycené a na jednom kole se začíná odlupovat chrom kolem šroubů nevim proč jen na tom jednom na všech ostatních je to dobré, ani náznak. Jsou tam k tomu i redukce na průměry. Když budete rychlí a kola si samy odvezete dám slevu na 8000Kč. Cena je nastavená i vůči reálným, pravdivým informacím. Prosím spíše kontaktovat přes SMS děkuji. 702 921 883
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||
Kontaktovat inzerenta emailem
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *






