Mondeo
- TOP - [25.6. 2026]Smazat/ Upravit/ Topovat






























Prodám Ford Mondeo MK4 r.v. 2008, 2.0 TDCi 103kW Trend, Kombi, manuál 6st, černé, najeto 235.000 km. VIN WF0GXXGBBG8R44048
Jsem druhý majitel od roku 2011. Dovezeno původně z Itálie.
Stav auta je dobrý, opotřebení odpovídá stáří. Interiér je až na drobnosti nepoškozený, čistý, auto pravidelně servisované a bez rzi. Nekuřácké a nikdy v něm nebyla vozená zvířata. Jezdí skvěle, je spolehlivé a větší část života garážované. Prodávám, protože máme 3 auta a téměř jej nevyužívám.
Auto má relativně základní výbavu, ale je tam digitální klima, elektrické sedadlo řidiče, příprava na tažné, centrál, tmavé 17" kola.
Závažnější závady:
- Dával jsem před necelými dvěma lety repasované turbo, ale píská. Buď potřebuje seřídit, nebo vyměnit.
- Nefunguje klimatizace. Je potřeba ji doplnit.
Drobnější závady:
- nefunguje centrál na pravých dveřích (mám náhradní díl k výměně)
- nefunguje ovladač počítače na volantu. Bude chtít vyměnit tlačítko nebo očistit kontakt
- vymontoval jsem středové reprobedny ve dveřích, chrastily
Poškození auta:
- Zadní nárazník má oděrky viz foto, párkrát se o nás někdo otřel
- Před cca 10 lety do nás vrazil skútr při předjiždění, odnesl to plast a pravé přední kolo, kosmetická havárie, opravena přes pojišťovnu v autorizovaném servisu
Servis auta:
- nemám servisní knížku. Původní se nedochovala už z Itálie.
- malý servis 7-15 tisíc, dle toho, co přišlo dřív, jestli 1 rok nebo nájezd.
- rozvody měněny někdy kolem 200k
- nechal jsem čistit DPF, prochází v pohodě emisemi
- měněn přední chladič
- pár let nové čerpadlo klimatizace
- turbo za certifikované repasované, ale píská
- cca 3-4 roky stará autobaterie
V létě končí autu technická. Pokud budete potřebovat, můžu tomu technickou nechat udělat.
K autu jsou 2 klíče, dojezdové pneu. Nemám zimní kola, na autě jsou obuté celoroční pneu s dobrým vzorkem.
Jsem druhý majitel od roku 2011. Dovezeno původně z Itálie.
Stav auta je dobrý, opotřebení odpovídá stáří. Interiér je až na drobnosti nepoškozený, čistý, auto pravidelně servisované a bez rzi. Nekuřácké a nikdy v něm nebyla vozená zvířata. Jezdí skvěle, je spolehlivé a větší část života garážované. Prodávám, protože máme 3 auta a téměř jej nevyužívám.
Auto má relativně základní výbavu, ale je tam digitální klima, elektrické sedadlo řidiče, příprava na tažné, centrál, tmavé 17" kola.
Závažnější závady:
- Dával jsem před necelými dvěma lety repasované turbo, ale píská. Buď potřebuje seřídit, nebo vyměnit.
- Nefunguje klimatizace. Je potřeba ji doplnit.
Drobnější závady:
- nefunguje centrál na pravých dveřích (mám náhradní díl k výměně)
- nefunguje ovladač počítače na volantu. Bude chtít vyměnit tlačítko nebo očistit kontakt
- vymontoval jsem středové reprobedny ve dveřích, chrastily
Poškození auta:
- Zadní nárazník má oděrky viz foto, párkrát se o nás někdo otřel
- Před cca 10 lety do nás vrazil skútr při předjiždění, odnesl to plast a pravé přední kolo, kosmetická havárie, opravena přes pojišťovnu v autorizovaném servisu
Servis auta:
- nemám servisní knížku. Původní se nedochovala už z Itálie.
- malý servis 7-15 tisíc, dle toho, co přišlo dřív, jestli 1 rok nebo nájezd.
- rozvody měněny někdy kolem 200k
- nechal jsem čistit DPF, prochází v pohodě emisemi
- měněn přední chladič
- pár let nové čerpadlo klimatizace
- turbo za certifikované repasované, ale píská
- cca 3-4 roky stará autobaterie
V létě končí autu technická. Pokud budete potřebovat, můžu tomu technickou nechat udělat.
K autu jsou 2 klíče, dojezdové pneu. Nemám zimní kola, na autě jsou obuté celoroční pneu s dobrým vzorkem.
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||
Kontaktovat inzerenta emailem
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *









